ТІЛЬКИ ОПТ

Телефон

СПОРТИВНЕ ВЗУТТЯ

Поняття спортивного взуття відноситься не тільки до спорту, але і до будь-яких інших видів активного способу життя. Звичайно, будь-яка людина не може обійтися без взуття взагалі, а спортивне взуття займає в його повсякденному житті одне з найзначніших місць, оскільки воно може задовольнити всі потреби безпеки та комфорту.

Кожному з нас відомо, що спортивне взуття може зробити будь-яке наше заняття приємнішим та зручнішим. Але не можна забувати, що конструкція та матеріал, з якої вона виготовляється, повинні відповідати не лише всім вище перерахованим якостям, а й задовольняти вимоги гігієни. Спортивне взуття, звичайно, слід вибирати виходячи з того, чим саме Ви збираєтеся в ньому займатися, але мова сьогодні піде саме про те взуття, яке практично будь-яка людина використовує повсякденно.

В принципі, Ви можете купити будь-яке спортивне взуття, що сподобалося, але головне при цьому звертати увагу на його призначення. Сподіваємося, Ви не купите собі футбольні бутси або бігові шипування тільки для того, щоб ходити в них містом. Тому, мабуть, не пояснюватимемо, для чого призначені різні види спортивного взуття, лише зауважу, що головною перевагою будь-якого взуття має бути його зручність використання в будь-яких заходах.

На сьогоднішній день, сучасні технології, використовуючи новітні матеріали, дозволяють виробляти якісне спортивне взуття. Але що розуміється під словом якість? Якість спортивного взуття — не стільки технологічна якість, скільки її функціональна відповідність вимогам, для яких це взуття призначене. При будь-яких переміщеннях людини її ноги піддаються різним навантаженням. Тому, якщо Ви використовуєте погане та неякісне спортивне взуття, такі навантаження можуть призвести не лише до болю в ногах, а й до травм. Необхідно відзначити, що нога у всіх різна, а у багатьох людей взагалі не стандартна, тому будь-яке взуття перед покупкою необхідно обов'язково міряти.

Спортивне взуття має бути довшим за стопу приблизно на 10-15 мм, щоб Ваш великий палець не впирався в носок. Радимо уникати користуватися тісним і вузьким спортивним взуттям, оскільки це може призвести до зміни форми стопи, обмеження рухливості суглобів та порушення кровообігу. Будь-яке спортивне взуття повинне бути м'яким, легким, водотривким, а також не змінювати своєї форми та розміру після прання та сушіння. У зимових умовах слід користуватися взуттям із малотеплопровідних матеріалів. Спортивне взуття, призначене для літнього періоду, має забезпечити хорошу вентиляцію і дозволити уникнути будь-якого перегріву стопи або скупчення поту.

У проектуванні спортивного взуття важлива будь-яка дрібниця, навіть погана устілка може спричинити відчуття незручності стопи через неправильний розподіл тиску на підошву. Недогляд будь-якої дрібниці небезпечний не тільки для спортсменів, але і для будь-якої людини, яка віддає перевагу активному способу життя. Фахівці фабрики взуття Restime щороку допрацьовують та оновлюють колодки, зокрема, з урахуванням будови ноги середньої людини. Це робить більш зручним та практичним спортивне взуття марки Restime

Сподіваємося, Ви гідно оціните якість та зручність взуття Restime, Urbica, VA Story, а великий та різноманітний модельний ряд допоможе зробити Вам правильний вибір!