ТІЛЬКИ ОПТ

Телефон

Скажи мені, як взутий, і я скажу, хто Ти

Ні для кого не секрет, що взуття свідчить про спроможність його господаря. По ній також можна судити про його смаки, уподобання і навіть характер.

Ще в давнину по взуттю можна було дізнатися про становище людини. У червоних чоботях за часів імперії ходили імператори. Чорне взуття зі схрещеними спереду ременями належало сенаторам. Сільські жителі носили практичне високе взуття із сиром'ятної шкіри. Сандалії знатні римляни носили лише вдома. Перед їжею їх знімали.

У Бургундії в XIV-XV століттях, чим знатнішою була людина, тим більше виступав носок його взуття. Принцям дозволялося носити взуття з носами у дві з половиною ступні – до 70 см, родовитим дворянам – у дві ступні, 60 см, лицарям – півтори ступні, 45 см, городянам – в одну ступню, до 30 см. Простолюдини мали обмежуватися половиною ступнів , 15 см. Носи прикрашали фігурками звірів, дзвіночками та навіть мініатюрними дзеркальцями.

В Іспанії, де спідниці жінок були такі довгі, що вони наступали на край свого подола зсередини, кажуть, і з'явилася мода на високий жіночий підбор. Коли ця мода в XVII столітті заполонила Європу, червоні підбори та канти підметок стали елементом придворного етикету.

Взуття XVIII століття - на високих вигнутих підборах, тому що в моді були статні красуні. Адже каблук змінює саму манеру триматися: живіт втягується, груди виступають вперед і здаються пишнішими, щоб зберегти рівновагу, треба випрямити спину, особливе положення колін робить ходу чіткішою, лінії стегон стають напруженішими, їх форми - пластичнішими і яснішими. Жіночі підбори були вищими за чоловічі і досягали 15-24 см.

У XVIII столітті за кольором взуття можна було визначити, куди прямує людина. На прийоми та паради одягали чорне взуття, для полювання та прогулянок наказувалося взуття коричневого кольору. У жінок вибір взуття був обмежений в основному двома кольорами - білим і червоним.

На початку XIX століття взуття позбавляється підборів. Жіночі туфлі стають легкими, вузькими і тримаються на стрічках, які хрест-навхрест охоплюють ногу. Мода на підбори повертається лише до 1840 років.

У цей час на вулицях міст з'явилися жінки, взуті з нагоди негоди в чоботи, котрі сягають коліна. Чобіт був елегантним черевиком з приставленою халявою з тонкої шкіри. Вона щільно облягала ногу, чітко описуючи її лінії. Нагорі, біля колін, розташовувалися прикраси у вигляді бантів і стрічок із чорного та золотистого шовку. Пізніше щойно подовжувався чобіт, коротшала спідниця. Наприклад, у другій половині 60-х років XX століття міні-спідниці піднялися до верхньої частини стегна і моду увійшли високі жіночі чоботи до колін. А в середині 90-х років коротка сукня спричинила появу жіночих ботфортів вище за коліно.

У 80-ті роки XIX століття в Англії стали випускати практичне взуття на низьких підборах і з тупим носом. Це взуття будь-якого виду (напівчеревики або черевики на шнурівці) виготовлялося тільки з чорної або коричневої шкіри, а для особливих випадків - з лакованої. Легкі літні черевики робили білими.

У XX столітті туфлі знову придбали тонкий підбор і сильно вигнутий задник. 1920-і роки принесли з собою прюнелеві човники, вишиті, інкрустовані та переливні. Жіночім взуттям на кожен день стають високі черевики на шнурках або гудзиках. Через десять років з'явилися жіночі туфлі зі зміїної шкіри, яку комбінували із замшею, лакованою або оленячою шкірою. У моді були черевики зі шкіри крокодила та дикої кози.

У 1950-ті роки в жіночій моді панують шпильки. Мода у взутті наступного часу непостійна і примхлива. Шпильки змінюються платформою, потім раптом з'являються жіночі чоботи з химерним тонким каблуком, і вони співіснують з чоловічими і жіночими туфлями типу сільських сабо.

Про відповідність характеру людини та її взуття вперше 1894 року заговорив базельський доктор Гарре. Він поділився з читачами петербурзького журналу «Природа і людина» своїми спостереженнями. Якщо підошва і каблук стоптани рівномірно, значить, власник взуття має врівноважений характер, надійний у всіх відносинах і дуже енергійний. Поступово стоптане жіноче взуття буває у прекрасної матері та вірної дружини. Якщо стоптаний тільки зовнішній край, то господар взуття людина великою силою волі, ініціативною та цілеспрямованою. Якщо стоптаний тільки внутрішній край, то чоловік нерішучий, слабовільний, а жінка охоче хоче підкоритися. Варто уважніше поставитися до людини зі стоптаними мисками туфель - можливо, він запеклий шахрай і шахрай.

Якщо ваше взуття ще не стоптане, а вам хочеться дізнатися про себе щось новеньке, шанс такий є.

Власниці гостроносих туфель на високих підборах, частіше за шпильку, як би кажуть з висоти свого польоту: "Ось я яка! Зверніть на мене увагу. Ніжки у мене - просто диво! ". Вони стежать за собою, але ще більше – за мінливою модою. Ці жінки - натури, що захоплюються. Варто їх поманити пальцем та пообіцяти золоті гори, підуть на голос. З ними легко ладнати. Вони щиро здивуються вашій позиції, але сперечатися не будуть, скоріше погодяться з нею. Однак коли справа стосується їх особисто, можуть закапризувати. І тут на допомогу готові прийти чоловіки, які ходять за ними натовпом. Все життя таких жінок здається простим і гладким. Аби не надто чіплялися на роботі і чоловік отримував більше грошей, щоб вистачило на нову шубку.

Жінки, які воліють взуття з круглим або квадратним каблуком на низькому ходу, хочуть скрізь встигнути. Всю свою невитрачену енергію, яка так і бризкає з них, вони готові кинути на здійснення багатьох справ. Вони практичні, знають, де і як можна заробити, порівняно швидко домагаються просування по службі. Вони люблять комфорт та зручності і не хочуть їх втратити. Але, як не дивно, легко можуть смітити грошима - не відмовляти собі в смачній їжі. Це здебільшого трудоголіки. Та й відпочиватимуть вони, швидше за все, на лижній трасі чи лісі. Ніщо не може зупинити той ритм, у якому вони живуть.

Любительки спортивного взуття, туфель на платформі поки знаходяться в пошуках свого власного "я". Їм властиво епатувати публіку. Не дивуйтеся, якщо при такому взутті на них буде наділена малинова блузка, спідниця кольору електрик та яскраво-сині колготки. Так вони привертають увагу. Такі особи жіночої статі можуть надіти він річ, яку одразу визначиш, як і де треба носити. Щоправда, цілком може виявитися, що через місяць-другий вона з'явиться в останній колекції модного кутюр'є. У спілкуванні вони налаштовані дуже войовничо. Не поспішайте ображатися, скажіть пару теплих слів, дивишся, чи вдасться прорвати твердокам'яну облогу ніжних, чутливих осіб.

Зверніть увагу, з чого зроблено взуття людини, яка вас цікавить.

Взуття з натуральної шкіри дає зрозуміти, що її власниця вишукана, вона поважає себе та оточуючих.

Який би смак не був у власниць взуття зі шкірозамінника, ясно одне, їхнє матеріальне становище залишає бажати кращого.

Замшеве взуття безперечно видасть у вас людину акуратну, добру, гарну господиню, яка із задоволенням створить затишок у своєму домашньому гніздечку.

Якщо ви носите туфлі з хутром, варто схилити перед вами коліна: ви вишукана супермодниця, ви любите, щоб вас оточувала лише розкіш. Вам не відмовиш в оригінальності та відмінному смаку.

Туфельки з текстильних матеріалів дозволяють судити про вашу неприборкану фантазію, яку ви прагнете втілити. А ще ви виявляєте патріотизм, бо цінуєте моделі у національному стилі.

Ви ні за що не відмовляєтеся відмоделей з будь-яких там клейонок та інших полімерних матеріалів, отже, у вас весела, легка вдача. Вам до вподоби експерименти, навпаки, від одноманітності ви втомлюєтеся.